fbpx

Tento eBook je tu pro Vás za symbolickou cenu, třeba za 1 kávu. Hodnotu má ale mnohem větší, hlavně díky odkazům a předpřipraveným tabulkám v googlu.

POSELSTVÍ SVATEBNÍCH PŘÍBĚHŮ

Plánujete svatbu svépomocí?

Máte obavy, co by se během ní mohlo vyvrbit?

Poprosil vás někdo, abyste mu šla za svědkyni?

Na své svatbě jsem si nadrobila plno chyb a přešlapů. Řadě z nich se dalo předejít, kdybych poslechla rad zkušenějších, nebo kdybych ji neměla až příliš nalajnovanou. Vás svatba teprve čeká, nebo budete součástí svatby někomu jinému.

Své poselství chyb a přešlapů jsem se rozhodla posílat dál. V eBooku najdete bez obalu celý náš příběh svatby, jak probíhala a co se nám nepovedlo. Co jsme měli/mohli udělat jinak a jaké chyby by se vám mohly přihodit taky. Naše svatba byla sice už dávno, ale věřte, že podobné situace jsem zažila na svatbách kamarádek docela nedávno, nebo mi o nich už napsaly nevěsty, co se vdávaly 2020.

Do eBooku jsem zařadila i BONUSY navíc - příběhy z jiných svateb, které popisuji očima svědkyně a kamarádky. Dále materiály k tisku a plno užitečných odkazů. Věřím, že mé dílo vám opravdu pomůže a stojím si za ním. Psala jsem ho srdcem a nejlíp, jak dovedla.

4 svatební příběhy

Co v eBooku najdete?

Já své chyby už nevrátím, vám by ty moje mohly pomoci a nasměrovat vás.

 • Soupis mých chyb a přešlapů
  Postupně ve svém příběhu odkrývám veškerá úskalí, která nás potkala a komentuji řešením, které by to vyřešilo.
 • Rady a zkušenosti
  Nenásilně a s pokorou jsem sepsala rady a tipy, které by se vám mohly hodit a které s nějvětší pravděpodobností využijete.
 • BONUSY - Materiály k tisku a elektronické dokumenty
  Připravila jsem vám i praktické materiály k tisku a šablony tabulek a seznamů v google dokumentech.
 • BONUSY - další příběhy ze svateb
  Rozhodla jsem se vám k tomuto eBooku přidat i další 3 příběhy, které odkryjí a ukáží další svatební nástrahy.
 • DÁREK
  Mé poděkování v podobě dalšího bonusu - eBook o svatebních zvycích a hrách.

Reference

E-book: "Mé svatební přešlapy" je prostě bomba! Šárka má dar psaní, už dlouho jsem nečetla nic tak poutavě, že jsem se nemohla odtrhnout. Navíc fakt poučné, plno věcí by mě takhle předem vůbec nenapadlo řešit. Člověk prožije Šárčin svatební den a zároveň si v hlavě představuje ten svůj. Druhý e-book o zvycích a hrách, je taky paráda, nikde jinde takto ucelené informace nejsou k sehnání. Navíc plno doporučení a odkazů... e-book má podle mě o dost vyšší hodnotu, než za cenu, za kterou se prodává. Jestli váháte, zda koupit, rozhodně doporučuju!
Natálie Kuntošová
Dobrý den Šárko, Vaše kniha se četla sama, moc mě bavila. Moc Vám fandím a děkuji za dárek, který je opět moc hezky zpracovaný a těším se, až si ho v klidu přečtu... i když stále nevíme, zda nakonec letošní svatba bude i s kamarády, nebo pouze s rodinou, Vaše tipy určitě využiji i jako družička a svědkyně příští rok.
Markéta Sošková
Plánování svatby není jednoduchá věc, ať už chystáte jenom soukromý obřad pro rodinu nebo velkolepou oslavu pro více hostů. S potěšením Vám mohu doporučit novou knihu Šárky. Všechny nevěsty chtějí mít svůj velký den promyšlený do posledního detailu, což s sebou často přináší zbytečný stres. Abyste si vše co nejvíce usnadnili, připravila pro vás podrobný svatební ebook, ve kterém vás provede svým svatebním příběhem doplněným o krásné fotky a celými přípravami krok za krokem. S ním vás budou přípravy bavit a najdete zde důležité i zábavné informace. A o tom to je. Na nic důležitého nezapomenete. Jednotlivé kroky můžete přizpůsobit podle vašich představ a nároků. Je to jen na Vás. Hodně štěstí do společného života, Krásný svatební den!!
Markéta Strejčková
Šárčin E-book čtivým způsobem popisuje její vlastní příběh. O své svatbě píše upřímně a cítím z něj důležité poselství, že i když vše nebude podle plánu, důležité je si tento den "D" především užít. Zároveň dává podrobná doporučení, čeho se vyvarovat a jako Brňačka musím ocenit doporučení na místa v okolí, co s tématem souvisejí. Líbí se mně, že sdílí zároveň i zážitky z jiných svateb a zohledňuje tak fakt, že každý obřad může být jiný. V dnešní době je téma svateb populární. Vidíme dokonalá videa, ale málokdo už jde "s kůží na trh" a sdílí i to, co se úplně nepovedlo. Tímto Šárce děkuji a doporučuji k přečtení všem, kteří se chtějí inspirovat nebo hledají tipy, na co při svatebních přípravách nezapomenout a co naopak nedělat.:)
Iva Bartošová
Vdávala jsem se za totality a svatbu mi i mojí sestře zařizovali rodiče. Byla jsem na několika svatbách, starších i moderních, pomáhala jsem i při přípravách. Máme za sebou svatbu dcery a můžu říct, že tvůj ebook je skutečně přínosem. Je věcný, přehledný, postupuje krok za krokem a je psaný ne jako instruktáž, ale s lehkostí jako poradce.
Kristina Tuzarová

Tento eBook je pro VÁS pokud:

 • Plánujete svatbu svépomocí
  Máte v plánu si svatbu převážně chystat a zajišťovat sami.
 • Necháte si poradit
  Zajímá vás názor někoho, kdo už má pár těch svateb za sebou a ví, o čem mluví. 🙂
 • Touha se inspirovat i pobavit
  Pokud máte chuť inspirovat se mými příběhy a projít si mé chyby a zkušenosti, díky kterým si svou svatbu dokonale pamatuji. I se pobavit, protože některé mé omyly fakt stály za to.

Ukázky z eBooku - OBSAH a grafické zpracování

Ebook jsem zpracovala vtipnou a humornou formou. Vyprávím jej s notnou dávkou nadsázky. Byl to můj záměr, aby vás příběhy bavily a úplně vás vtáhly do děje. Jakobych vám je sama vyprávěla. 🙂

Svatba je jen VAŠE, nenechte se natlačit někým, kam nechcete.

V eBooku se věnuji i přešlapům, které se staly díky radám a názorům druhých, které jsem poslechnout neměla. Každý je jiný i co se názorů týče. Proto je potřeba se připravit na to, že všichni nebudou spokojení. Na vás ale bude, abyste si tím nenechali svatbu zkazit.

Mé svatební přešlapy

Jaká je cena eBooku?

eBook nabízím už jen za symbolickou cenu ♥ 

Dát dohromady takto obsáhlý eBook mi trvalo 9 měsíců. Stál mě nespočet dní a hodin. Snažila jsem se dát dohromady všechny podstatné rady a informace, podle kterých byste se při plánování svatby mohli řídit. Hodnotné jsou i BONUSY a 3 další svatební příběhy, které jsem k našemu příběhu přidala. Tento eBook má tak oproti ,,jen" tištěné knize velkou výhodu. 

Pro mě má eBook nevyčíslitelnou hodnotu, už proto, že jsem jej dokázala zrealizovat. 

Za svým dílem si stojím a jsem přesvědčená, že je hodnotné a přínosné. Zkušenosti, které jsem sbírala roky, budete mít na jednom místě, ucelené a v souvislostech.

Další ukázky z eBooku

 

V roce 2008 jsem si přála svatbu snů a věnovala celý rok přípravám. I přes veškerou snahu se plno věcí nepovedlo. 

Za ty roky jsem nasbírala plno zkušeností a díky nim bych chtěla pomoci budoucím manželům naplno prožít jejich vysněný den. 

Během svatebního dne totiž dost často nastávají úskalí, která pak navždy kazí dojem z celého dne. Na svých přešlapech vám ukážu, co jsme měli udělat jinak.

Ano, mám velkou chuť si tento eBook přečíst. 🙂

Jsem člověk z masa a kostí, jedna z Vás... Svůj den D jsem jen dala na papír se všemi svými trapasy, chybami a přešlapy. Bylo pro mě těžké vytáhnout svou kůži na trh a splnit si tento svůj sen. Přesto věřím, že to mělo smysl. Jednou mi kdosi napsal na Facebooku pod 3D obálku eBooku, že už samotný obal je přešlap. Ano, jsem jen ,,amatér - samouk". Nejsem grafik, SEO specialista ani copywriter. Jde mi především o OBSAH, který chci sdílet dál. Prosím berte to tak, jakobyste před sebou měly svou kamarádku, která vám předává své zážitky a chce vám pomoci.

eBook o mých chybách na svatbě

eBook = elektronická knížka v pdf