fbpx
eBook o svatbách

Slibovaný eBook spatřil světlo světa. Oslavuji, mám radost a děkuji.

eBook Mé svatební přešlapy

Nemůžu tomu uvěřit, dokázala jsem svůj sen dotáhnout do konce.

Proč se tak raduji? Proč skáču radostí a zároveň jsem paralyzována obavami?

Už se vám někdy stalo, že máte něco v hlavě, postupně na tom vyšíváte a jednoho dne se to stane a váš sen se zhmotní a spatří světlo světa?

Můj Jirka si přál syna. Který chlap by si jej nepřál? 🙂 Zrození tohoto mého eBooku vnímám doslova jako narození dalšího dítěte. Tento nápad ve mně rostl 9 měsíců a každým dnem sílil. Každý měsíc byl mou pílí o něco větší a přibýval doslova před očima. Symbolicky a s úctou eBooku dávám jméno Václav, takové by asi Jirka chtěl dát našemu synovi…

A tak se nám Venca, Vašek či Václav narodil 11. 1. 2020. Chci si toto datum pamatovat do konce života. Je to den, kdy se mi podařilo se prokousat všemi technikáliemi a nastaveními. Kdy jsem doslova potila krev i zuřila. Několikrát už jsem chtěla hodit flintu do žita a utéct od toho a nedotáhnout to. Tolik úsilí, času i peněz. Uf. Mám 2 porody za sebou. Tohle byl bez pochyby třetí! Vašku, tys mi teda dal fakt zabrat! 🙂

eeBook Mé svatební přešlapy

Díky  situaci v práci, co nastala v listopadu, jsem měla možnost pořádně máknout. A když říkám pořádně, tak myslím pořádně. Psala jsem i 10 hodin denně, ladila grafiku, hledala a komprimovala ty nejvhodnější fotky. Chtěla jsem do svých příběhů dát úplně vše a myslím, že se mi to opravdu podařilo.

Doma všem doslova vstávaly vlasy na hlavě. Maminka shrbeně trávila celé dny zavřená v pracovně a neviděla napravo ani nalevo. Žila jen ve své krabici eBooku ,,Mé svatební přešlapy“. Holky i Jirka se každý den ptali, kdy už to bude? Kdy už to konečně dopíšu?!

Nešla jsem zastavit, světlo na konci tunelu se blížilo a já nemohla přestat. Každým dnem se můj sen přibližoval. Musela jsem se odprostit od neumytého nádobí, neposkládaných hald prádla, nezabalených dárků na Vánoce. Byl to sakra velký vnitřní boj. Ale já jej vyhrála. Nevím, zda mé úsilí a snaha k něčemu byla. Nevím, zda si e-knížku o našich chybách na svatbě bude chtít někdo přečíst. Nevím, co na to budou čtenáři říkat… Přesto všechno a přes všechny tyhle obavy vím, že je to dílo, ze kterého mám radost a za kterým si stojím jako NIKDY. 🙂

Mám takovou radost!!!

Tento eBook nebude jen pro nevěsty, ale může si jej přečíst kdokoliv napříč generacemi. Je v něm tolik situací, které se jistě budou stávat i na velkých oslavách, akcích i výročích.

Nahlédněte níže na pár stránek už teď, abyste věděli, v jakém duchu se můj eBook – Mé svatební přešlapy nese. Myslím, že opravdu stojí za přečtení. Už jen proto, jak si ze sebe a svých umanutých představ dělám srandu. Člověk časem dozraje, uvědomí si své chyby a přešlapy. A já ty svoje už beru s pokorou a s úctou. Poučila jsem se a v životě se už řídím jinými pravidly a pocity.

Jsem opravdu vděčná za nastalou situaci v práci a za takové vyřešení. Děkuji za to každý den. Bez toho bych totiž tento eBook asi nikdy nedotáhla. A to bez nadsázky. Při práci na plný úvazek už by na to nezbyl čas ani energie. NIC NENÍ ZADARMO. To jsem si měla možnost měsíc a půl vyzkoušet na vlastní kůži. Bez pádů, propadů, bolesti a vzteku to nešlo. O to víc si toho vážím. Zvítězila jsem sama nad sebou, nad pohodlností i strachem.

Proč eBook není ZDARMA? Mám k tomu hned několik důvodů:

  • Přeji si, aby se dostal jen k těm, kteří o něj budou opravdu stát.
  • Placený eBook bude více motivovat dočíst jej až do konce. Vím, o čem mluvím. Sama jsem ten případ, který co získá zdarma, odkládá ,,na jindy“.
  • K něčemu ZDARMA už plno lidí přistupuje s nedůvěrou.
  • Věřím, že takové příběhy ze svateb ještě nikdo nesepsal a taky proto, že mají pro mě obrovskou osobní hodnotu.

Více ukázek z eBooku v lepší kvalitě najdete zde.

Super TIP na krutě krásné krabičky na výslužky! BOMBA! Najdete tam i další svatební vychytávky. 😉


Na Instagramu mě najdete pod účtem jaknasvatbykde sdílím fotky vždy s minivzkazem-minipříběhem. 😉

Další články k tématu svateb si můžete přečíst v rubrice Svatby.

svatební příběhy z pohledu nevěsty i svědkyně

4 svatební příběhy plné rad a zkušeností

Šárka Pospíšilová
,,Mám chuť vyprávět své životní příběhy, jak ty veselé, tak i ty nepovedené. Z mých chyb a přešlapů se budete moci poučit a vyvarovat se jich." Můj příběh si můžete přečíst zde >> Již jsem dala dohromady i plánovaný eBook o naší svatbě. Díky němu se budete moci na tu svoji i na svatbu někoho jiného lépe připravit. Já už své chyby nevrátím, vám ale ty moje můžou pomoci. Mé svatební přešlapy zde>>