fbpx
eBook o svatbách

Již brzy spatří světlo světa…:-)

Můj sen se brzy stane skutečností…:-)

Dlouho jsem nenapsala žádný článek. Na celkem dlouhou dobu jsem se odmlčela. Byl k tomu ale pádný důvod. Během října a listopadu jsem s Terezkou byla pěkně dlouho nemocná. Snažila jsem se ale pracovat i při nemoci, protože se vždy trápím tím, aby někdo nemusel dělat práci za mě.

Již delší dobu se se mnou ale v práci táhly nedorozumění a komunikační šumy. Po návratu z nemoci nastala v práci dost patová situace. Naši vzájemnou spolupráci jsme se tedy rozhodli bez dalšího trápení ukončit.

Díky této situaci se přede mnou ale otevřely nové možnosti. 🙂 A já si slíbila, že během svých neplánovaných ,,měsíčních“ prázdnin zatnu zuby a zaberu na svém snu. Dala jsem si DEAD line do konce Vánoc, že dokončím svůj rozpracovaný e-book o naší svatbě. Doslova jsem každý den ležela ve psaní několik hodin denně. Každou volnou chvilku jsem psala a ladila grafiku, aby kniha byla nejen čtivá, ale i názorná. Pečlivě vybírala každou fotku a přemýšlela prakticky, aby pak mé zkušenosti a chyby pomohly co nejvíce lidem.

Můj ebook nebude jen pro nevěsty. Mé chyby vás mohou potkat i při organizování větších akcí… Každému z nás se alespoň jednou dostane pocty být někomu svědkem na svatbě. Mé typy a rady se budou hodit všem, napříč generacemi. Mám takovou radost.:-)

Mé svatební přešlapy

Z celého srdce děkuji VESMÍRU, že mi to načasoval a naservíroval přesně takhle. Bez temného údolí v práci, bych nebyla teď tam, kde jsem teď. Nemůžu tomu uvěřit a děkuju, děkuju a děkuju ještě jednou. I vám, co jste přišli s takovým nečekaným řešením.

Dalo mi to tolik práce a úsilí, že ani nedokáži vyčíslit počet hodin, které na toto dílo padly. Vím jen, že na něm vyšívám 9 měsíců. Symbolicky je to miminko, které jsem čekala a v novém roce 2020 se narodilo. 🙂

Opravdu věřím, že má práce má hodnotu a že by mohla pomoci plno z vás. Kdyby se mi v roce 2008 do ruk dostalo něco takového, přehodnotila bych svou umanutost a jasné představy.

Můj ebook Zdarma, který jsem vytvořila v březnu 2019 je takovým předskokanem tohohle obsáhlého. Patří k sobě jako 2 sestřičky. 🙂 Navzájem se doplňují, jsou každá jiná a přitom mají něco společného. Proto pro úplnost je lepší stáhnout si i ten zdarma, i když vím, že plno lidí k něčemu ZDARMA nemá už moc důvěru.

Těším se na vaše zpětné vazby a názory…vyčkejte, již brzy se narodí na těchto stránkách. 🙂

Na Instagramu mě najdete pod účtem jaknasvatbykde sdílím fotky vždy s minivzkazem-minipříběhem. 😉

Další články k tématu svateb si můžete přečíst v rubrice Svatby.

UŽ JE TO TADY!!!

Mé 9 měsíční miminko se už narodilo. 🙂 Spatřilo světlo světa 11.1.2020.

Zaujaly vás mé ukázky? Máte chuť se do něj začíst? Mé svatební přešlapy už na vás čekají. 🙂

svatební příběhy z pohledu nevěsty i svědkyně

4 svatební příběhy plné rad a zkušeností + BONUSY

Šárka Pospíšilová
,,Mám chuť vyprávět své životní příběhy, jak ty veselé, tak i ty nepovedené. Z mých chyb a přešlapů se budete moci poučit a vyvarovat se jich." Můj příběh si můžete přečíst zde >> Již jsem dala dohromady i plánovaný eBook o naší svatbě. Díky němu se budete moci na tu svoji i na svatbu někoho jiného lépe připravit. Já už své chyby nevrátím, vám ale ty moje můžou pomoci. Mé svatební přešlapy zde>>