fbpx

Pozor na kousavce a škrtiče. I podvazek může být noční můra!

SVATEBNÍ PODVAZEK

Musím se s vámi podělit o mou zkušenost s koupí podvazku. Nevěnovala jsem tomuto ,,zvyku” moc pozornost a doslova koupila první, na který jsem narazila. Ani jsem ho v obchodě nerozbalila ze sáčku, abych si na něj šáhla. No absolutní chyba amatéra. Říkala jsem si, co se dá jako zkazit na podvazku?!

Může vám ale pěkně zkazit náladu. Naštěstí já jeho záludnost zjistila hned při oblékání do šatů. Nejenže hrozně stahoval, ale hrozně kousal. V té době jsem byla dost vychrtlá, takže to, že jsem jej měla zařezaný do stehna, bylo zarážející. Takže hahaha UNI velikost

Ještě jednou zopakuji, nejenže se zařezával hrozně do kůže, ještě kousal jak ,,vzteklej”. Během chvilky jsem se krásně osypala.

Ještě že jsem z předešlého roku měla schovaný jeden od kamarádky z Itálie, kde jej můj Jirka chytil, když jej házela místo kytice. Ten její byl jemný a pohodlný, no prostě 1001.

Takže rady nad zlato:

  • NEKOUPIT HNED PRVNÍ, NA KTERÝ NARAZÍM
  • VYZKOUŠET SI PŘÍMO NA NOHU
  • OSAHAT SI HO

,,Nekupujte zajíce v pytli, ale pěkně mu věnujte pár minut času, abyste zjistily, o jakou kvalitu jde…“

 

Pro inspiraci, jaké nepřeberné množství podvazků a nádherného spodního prádla existuje, najdete třeba v LuxusníPrádlo.cz

468x66 II.

Užitečné články, které by se Vám mohly hodit:
Svatební proslovy i s různými příklady

Svatební focení s praktickými radami

Zdobení svatebních aut i s vzorovými příklady výpočtu stuh

Na Instagramu mě najdete pod účtem jaknasvatbykde sdílím fotky vždy s mini vzkazem-mini příběhem – mini poselstvím. 😉

Další články k tématu svateb si můžete přečíst v rubrice Svatby.

Můžete si stáhnout i eBook zdarma s názvem Svatby – 3 Největší chyby při jejich plánování. V něm jsem popsala 3 největší chyby, které se opakují skoro na všech svatbách chystané svépomocí.

eBook Mé svatební přešlapy s BONUSY a DÁRKEM jen za zpětnou vazbu.

Své poselství chyb a přešlapů jsem se rozhodla posílat dál. V eBooku najdete bez obalu celý náš příběh svatby, jak probíhala a co se nám nepovedlo. Co jsme měli udělat jinak a jaké chyby by se vám mohly přihodit taky.

eBook o svatbách

A již si můžete stáhnout eBook zdarma s názvem Svatby – 3 Největší chyby při jejich plánování.

Šárka Pospíšilová
,,Mám chuť vyprávět své životní příběhy, jak ty veselé, tak i ty nepovedené. Z mých chyb a přešlapů se budete moci poučit a vyvarovat se jich." Můj příběh si můžete přečíst zde >> Již jsem dala dohromady i plánovaný eBook o naší svatbě. Díky němu se budete moci na tu svoji i na svatbu někoho jiného lépe připravit. Já už své chyby nevrátím, vám ale ty moje můžou pomoci. Mé svatební přešlapy zde>>